Net-Log Misy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Programy do zarabiania, pomysły na zarabianie w domu.

Email Drukuj PDF

 

 

Pojawiły się nowe możliwości zdobycia kryptowalut!
Po prostu zaloguj się do tych usług,
kliknij „Automatyczne zbieranie”
Otrzymaj natychmiastowe darmowe
kryptowaluty na swoje konto FaucetPay! (logowanie za pomocą gmail).

FaucetPay (przed rejestracją najlepiej założyć nową pocztę gmail).TRX
https://trxpayu.top
Aby szczegółowo poznać technologię i ekosystem Tron, odwiedź oficjalną stronę Fundacji Tron: Oficjalna witryna Tron.
Tron (TRX) wszedł na scenę kryptowalutową we wrześniu 2017 roku, założony przez Justina Suna. Działa na własnym blockchainie i jest zaprojektowany z myślą o dużej przepustowości i skalowalności. Misją Tron jest stworzenie zdecentralizowanego Internetu, oferującego platformę do budowania zdecentralizowanych aplikacji (DApps) i wydajnej realizacji inteligentnych kontraktów. Aby szczegółowo poznać technologię i ekosystem Tron, odwiedź oficjalną stronę Fundacji Tron: Oficjalna witryna Tron.

SOL
https://solpayu.top

DGB
https://dgbpayu.top

LTC
https://ltcpayu.top

LTC KING
https://ltcking.net

BNB
https://bnbpayu.top

DOGE
https://dogepayu.top

FEY
https://feypayu.top


Zakładamy EgoPay (darmowy) i Payza (darmowy) , w banku Payza wpisujemy polski swój bank krajowy wewnątrz dodając numer konta, SWIFT - i IBAN banku, to można odszukać na ( http://www.swift-iban.com/ ), na który będzie można wpłacać i wypłacać.

W systemach zagranicznych procedura potwierdzenia rejestracji przychodzi na konto twojej poczty, jak też i w innych programach, najlepiej założyć nową pocztę gmail czystą tylko do zarabiania, jedynie gmail sprawdza się w systemie szybkich powiadomień z programów, dlatego z praktyki każdemu polecamy. Poczta przychodzi niekiedy na drugi dzień z linkiem do potwierdzenia rejestracji, może również wejść do folderu spam więc też tam trzeba poszukać, i potwierdzić rejestrację.

 

align=baseline

 

Dobra okazja, do zarabiania pieniędzy w domu przed komputerem!
Strony można przeglądać w google chrome po polsku, pełno płatne zadania!

Programy do zarabiania w domu.

align=baseline


Poprawiony: niedziela, 12 listopada 2023 17:42  

Szukaj

Tłumacz Translate

E-broker bigmisy

 

 

 Co to jest ?

GlobalPortal system zarządzania treścią [CMS] do tworzenia i obsługi witryn internetowych oraz innych aplikacji sieciowych.

Zamów dziś swój projekt Tel. kom. 506 538 790 lub napisz w kontakcie, Ty też możesz mieć takie ładne strony www. Profesionalnie Tanio Starannie.

.

Co to jest moduł?

Global Moduły są rozszerzeniami służącymi do prezentacji treści i udostępniania usług towarzyszących głównej treści stron witryny.

Migawki

Gotowa witryna. Natychmiast po instalacji dysponujesz witryną gotową do złożenia wizyty. Ze wszystkim, czego potrzebujesz na początek. Dodajesz treści, a Portal! sam tworzy za Ciebie strony.