Net-Log Misy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Powrót do Strony Głównej Przykłady stron

Przykłady stron i pozycji menu

Email Drukuj PDF

Ta strona jest przykładem strony z artykułem oznaczonym jako Nieprzypisany, tzn., że nie należy on do żadnej kategorii ani sekcji. W lewej kolumnie możesz zobaczyć nowe menu. Znajdziesz w nim 4 pozycje - odnośniki do artykułów prezentowanych w 4 innych typach układu graficznego (rozmieszczenia, stylach).

  • Sekcja - przegląd artykułów.
  • Sekcja - lista kategorii.
  • Kategoria - przegląd artykułów.
  • Kategoria - lista artykułów.

Kolejne łącza w menu Przykłady stron zaprowadzą Cię na strony, na których zobaczysz wszystkie typy prezentacji artykułów włączonych do domyślnej instalacji Portalu!.

One włączają komponenty i pojedyncze artykuły. Wszystkie typy pozycji menu albo łączy w menu czy odnośników (nazywaj je po swojemu) są kontrolowane na zapleczu w Menu ->[nazwamenu]->Projektant pozycji menu.

Poprawiony: piątek, 13 października 2023 15:46  

Szukaj

Tłumacz Translate

E-broker bigmisy

 

 

 Co to jest ?

GlobalPortal system zarządzania treścią [CMS] do tworzenia i obsługi witryn internetowych oraz innych aplikacji sieciowych.

Zamów dziś swój projekt Tel. kom. 506 538 790 lub napisz w kontakcie, Ty też możesz mieć takie ładne strony www. Profesionalnie Tanio Starannie.

.

Co to jest komponent?

Global Komponenty to rozszerzenia, które odpowiadają za kompleksową

obsługę głównych treści witryny lub złożonych procedur. Kilka włączonych do instalacji Portalu!

Co to jest moduł?

Global Moduły są rozszerzeniami służącymi do prezentacji treści i udostępniania usług towarzyszących głównej treści stron witryny.

Migawki

Gotowa witryna. Natychmiast po instalacji dysponujesz witryną gotową do złożenia wizyty. Ze wszystkim, czego potrzebujesz na początek. Dodajesz treści, a Portal! sam tworzy za Ciebie strony.